Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Upřesnění k zápisu do MŠ

Upřesnění k zápisu do MŠ

Vážení rodiče, píši upřesnění k přihláškám do MŠ - ohledně potvrzení o očkování od lékaře. V době koronaviru toto potvrzení od lékaře není potřebné! Stačí tedy do školy doručit přihlášku a čestné prohlášení, že je dítě očkované nebo kopii očkovacího průkazu. Nechoďte tedy potvrzovat žádný dokument k lékaři!

V případě, že dítě nebylo očkováno podle očkovacího kalendáře, musí zákonný zástupce kontaktovat na dálku praktického lékaře a vyžádat si od něj potvrzení, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.

Ještě poznámka k rodnému listu - není potřeba k přihlášce přikládat rodný list dítěte. Zkontroluji si jej s iniciály dítěte, až se uvidíme osobně.