Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Zápis do MŠ - školní rok 2020/2021

Zápis do MŠ - školní rok 2020/2021Zápis do mateřské školy proběhne kvůli koronaviru bez přítomnosti dětí i rodičů ve školce od 2. 5. do 15. 5. 2020 . Přihláška je ke stažení na webových stránkách školy v sekci Mateřská škola - Dokumenty. Pozor! je důležité potvrzení od lékaře, zda je dítě očkované. Přihláška má 2 listy - jeden vyplní rodič, druhý lékař. Potvrzení od lékaře je možné dodat zvlášť (později) - do konce května.

Kritéria pro přijímání dětí do MŠ jsou taktéž ve složce Dokumenty.

Přihlášku je možno stáhnout, vyplnit a do školy doručit těmito způsoby: naskenovat a poslat mailem - zs-dolnivilemovice@seznam.cz, vytisknout, vyplnit a vhodit do schránky školy (budova ZŠ). Na dveřích budovy MŠ je možno si přihlášku vyzvednout - pro ty, co nemají možnost si ji stáhnout.

Každému, kdo pošle přihlášku mailem nebo ji doručí do schránky školy - bude na jeho mail odeslána zpráva o přijetí přihlášky a posláno jednací číslo (číslo přihlášky), pod kterým bude evidovaná. Následně pak bude toto číslo figurovat v rozhodnutí o přijatých dětech. Protože vše musí být kvůli GDPR beze jmen dětí.