Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > První týden ve škole

První týden ve škole

Pondělí - děti do školy od 7:40 do 7:50. V 8:00 slavnostní přivítání, prohlídka školy, společné focení, vyprávění zážitků. Děti dostanou domů k podpisu nějaké dokumenty. Nemusí si nosit ani přezůvky, ani aktovku. Končit budeme v 9.00 hodin.

Úterý - děti do školy mezi 7:40  - 7:50 - svačinu s sebou.
Budeme si rozdávat učebnice - aktovku s sebou. Dostanou žákovskou knížku, rozvrh hodin. Vyrobí si desky na výtvarnou výchovu, můžou si donést kyblík na výtvarku, prvňáčci si jej vyrobí . Donést prosím přezůvky. Dál si děti vyrobí jmenovky na lavice, židličky, budou tvoři šátky, znamení zvěrokruhu,...…. Seznámí se se školním řádem, řádem školní zahrady, vytvoří si třídní nebo školní pravidla. Končit budeme ve 12:00, poté půjdeme na oběd. Děti si můžete vyzvednout ve 12:40 ve škole. Nebo budou odcházet domů. NEBUDE družina.

Středa - děti do školy mezi 7:40 - 7:50 - svačinu s sebou.
Uděláme si sportovní den, když bude hezky půjdeme na dopoledne např. k Tataráku, budeme hrát hry, soutěže. Kdyby pršelo, zabavíme se ve škole. Do školy prosím donést tělocvik a převlečení do pracovních činností. Končit budeme ve 12:00. Poté oběd, družina bude pro přihlášené.

Čtvrtek a pátek - děti do školy mezi 7:40 - 7:50.
Učíme se podle rozvrhů - družina jede normálně.