Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Hledáme učitele, učitelku na první stupeň ZŠ

Hledáme učitele, učitelku na první stupeň ZŠ

Výběrové řízení na pozici učitele – učitelky 1. stupně základní školy (malotřídní)

Ředitelka ZŠ a MŠ Dolní Vilémovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitele - učitelky 1. stupně ZŠ na malotřídní škole – možnost učit třídy se spojenými ročníky.

Hledáme do týmu spolehlivého, přátelského a akčního kolegu - kolegyni.

Specifikace nabídky zaměstnání

Pracovní místo: Učitel - učitelka 1. stupně - kvalifikace Učitelství pro 1. stupeň

Výše pracovního úvazku: 0, 68

Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ Dolní Vilémovice, Dolní Vilémovice 42, Lipník, 675 52

Datum nástupu: dle domluvy

Požadavky na uchazeče

Předpoklady pro výkon činnosti učitele - učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění).

Výhodou je hra na hudební nástroj, znalosti práce s ICT technikou, znalost anglického jazyka či sportovní nebo výtvarné zaměření.

Ochota dále se vzdělávat, aktivita, samostatnost, kreativita.

Vítána je kvalifikace pro funkci koordinátora ŠVP, koordinátora EVVO.

V případě zájmu je nutné doložit

• průvodní dopis, v němž bude upřesněna motivace k získání místa na naší škole
  • strukturovaný životopis v českém jazyce
  • doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a kvalifikaci
  • doklady o dalším profesním vzdělávání (stačí přinést k osobnímu pohovoru)

Další pokyny pro zájemce o zaměstnání

Žádost o zaměstnání s připojeným životopisem můžete zasílat na email nebo poštou. Vhodné uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru. Termín pohovoru lze na základě předchozí domluvy upravit dle potřeb uchazeče.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Škodová

Email: zs-dolnivilemovice@seznam.cz

Adresa: ZŠ a MŠ Dolní Vilémovice, Dolní Vilémovice 42, Lipník, 675 52.

Telefon: 727 916 804